Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Salutari tuturor de la florin_silviu!

Creat de florin_silviu, August 08, 2010, 12:23:34 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

florin_silviu

Buna seara! ( in conformitate cu ora postarii)
Ma numesc Florin am 17 ani ,sunt clasa a 12-a, profil mate-info bilingv engleza. Sunt interesat->pasionat de fizica(" boala" evolueaza) principalele materii la care excelez sunt fizica si engleza, de asemenea incerc sa descopar cu ce se mananca matematica din cauza teoriei pe care mi-a tinuto un profesor " ca sa fii un fizician bun trebuie sa fii un matematician excelent".
Obiective imediate: sa intru la Politehnica Bucuresti la Automatica si Calculatoare. ( doamne ajuta!)
Aptitudini : determinat, ambitios si curios din fire

M-am inscris pe acest forum sa mai largesc orizontul a ce cunosc si inteleg si sa invat cate ceva.

Cam asta ar fi cartea mea de vizita :)



Adi

Bine ai venit, Florin! Te asteptam sa participi la discutii. Adauga pe Facebook (daca folosesti) userul "Stiinta Azi", fa cont pe forum si pe site, si poate vii si voluntar la Stiinta Azi. Impreuna putem face mai multe si inveti facand. Te ajuta si cu diploma pentru studii in strainatate.
Pagina personala: http://adrianbuzatu.ro

valangjed

Bun venit pe forum!Imi pare bine sa vad ca se mai orienteaza oamenii si catre politehnica.Mai ales oamenii de valoare.
Filosofia este abuzarea sistematica de un limbaj creat anume cu acest scop.