Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Obsesia si minciunile lui "atanasu"

Creat de Electron, Aprilie 08, 2020, 10:02:17 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Electron

Obsesia lui "atanasu" continua, si acum se vede ca devine un TROLL pe acest forum:
Citat din: atanasu din Mai 10, 2020, 04:21:43 PM
Oricum mi-a facut placere ca mai se disucta si de geometrrie asta nefiind introdusa de mine in categoria elor care contribuie la sanatate alaturi de soare dar nu si de psihedelice, asa ca sa se supere Electron pentru exprimarile prea elegante folosite.

@atanasu: stai linistit ca nu ma supara obsesiile tale vulgare si nici faptul ca te comporti ca un TROLL nerusinat. Acestea cel mult ma amuza, mai ales ca sunt doar in detrimentul tau.

Ce pot sa-ti transmit eu este doar atat: rusine sa-ti fie!


e-
Don't believe everything you think.

atanasu

@ A.Mot din 30.04.2020: vad ca altii au cu adevararat obsesii si chiar daca nu iau psihedelice dar mai stiipoate ca iau, pot ajunge undeva despre care pe vremuri se spunea :vezi ca ajungi la Marcuta   :)

A.Mot-old

Citat din: atanasu din Mai 11, 2020, 11:27:13 AM
@ A.Mot din 30.04.2020: vad ca altii au cu adevararat obsesii si chiar daca nu iau psihedelice dar mai stiipoate ca iau, pot ajunge undeva despre care pe vremuri se spunea :vezi ca ajungi la Marcuta   :)
Îngurgitarea de psihedelice te poate duce la toate spitalele de psihiatrie adică de nebuni...Ai grijă tu să nu faci ca știi tu cine... nu dau nume , persoană însemnată cu cercetări în ale psihedelicelor și căreia tu îi ești un vajnic susținător si admirator... ::) ::) ::)
Adevărul Absolut Este Etern!

Electron

Citat din: atanasu din Septembrie 05, 2020, 10:25:16 AM
Desigur ca eu am un nivel destul de ridicat de instructie si poate ai realizat asta adica sunt Phd recunoscut ca atare la univeritati straine nu prin meritele mele ci ale conducatorului meu la doctorat care este un soi de garant al tezei mele care nu a fost un copy-pste ca cel ale majoitatii [...]
:o

Daca e adevarat ce scrii aici, atunci e cu atat mai socant felul in care te comporti pe acest forum dedicat stiintei.

Oare limbajul vulgar la care te dedai pe aici, si felul in care intepi in toate partile si improsti cu venin cu orice ocazie, si mai nou paranoia pe care o afisezi, ar fi apreciate pozitiv de conducatorul tau la doctorat (presupunand ca macar parerea lui ar conta pentru tine)?

Eu sunt ferm convins ca i-ar fi rusine sa-si asocieze numele cu tine in aceste cazuri, si ca atare iti mai transmit o data: Sa-ti fie rusine, domnule ... "doctor" !


e-
Don't believe everything you think.

Electron

Iata exprimari elevate de la ... "doctorul" care a uitat unde se afla si se crede la usa cortului:
Citat din: atanasu din Septembrie 12, 2020, 10:18:37 AM
Multumiti bah, alora care [...]

Citat din: atanasu din Septembrie 10, 2020, 03:27:49 PM
Soarele? ce faci bah lasa plaja ca [...]

In ultima vreme se pare ca "doctoru" are nevoie de atentie si se baga in toate discutiile, facandu-si fara incetare reclama la topicele sale, dandu-si pe fata arama, adica dovedind ca este doar un TROLL nerusinat.

Sa vedem cat timp va mai fi tolerat pe aici.


e-
Don't believe everything you think.

atanasu

De ce crezi ca aceste calificative ale matale ar fi litera de lege si nu numai  ptr dta ci pentru oricine ar citi e scrii ? Te rog sa raspunzi la intrebarea asta daca ai cat de cat demnitate :)

Electron

Citat din: atanasu din Septembrie 14, 2020, 12:01:38 PM
De ce crezi ca aceste calificative ale matale ar fi litera de lege si nu numai  ptr dta ci pentru oricine ar citi e scrii ? Te rog sa raspunzi la intrebarea asta daca ai cat de cat demnitate :)
Iata ca "doctoru", pe langa faptul ca tine sa confirme ca tanjeste dupa atentie, are tupeul sa vorbeasca despre "demnitate", dupa ce se comporta cum se comporta si are limbajul pe care il are pe aici. Mai mare rusinea!

In plus, se pare ca "doctoru" nu stie ca a cere motivele unei anumite "credinte", inainte sa stabileasca existenta acelei "credinte", e o eroare de logica si denota doar calitatile caracterului sau.


e-
Don't believe everything you think.

atanasu

Am spus ce am avut de spus si logica ta o pot vedea toti. Vino cu un articol de logica publicat intr-o revista de nivel si mai vorbim. Orice insulta  ai emite iti promit si promit ca nu voi mai raspunde . Nu meriti nici-o atentie :)

A.Mot-old

#23
Citat din: atanasu din Septembrie 14, 2020, 01:21:07 PM
Am spus ce am avut de spus si logica ta o pot vedea toti. Vino cu un articol de logica publicat intr-o revista de nivel si mai vorbim. Orice insulta  ai emite iti promit si promit ca nu voi mai raspunde . Nu meriti nici-o atentie :)
Care este logica acestei postări?
Spune și tu ce Universitate ți-a dat titlul de Doctor și ce CNATDCU a validat acest titlu... ???
Postează aici teza ta de doctorat!
Adevărul Absolut Este Etern!

atanasu

#24
Eu nu am luat doctoratul pentru o lucrare de logica ci pentru una  in domeniul tehnic, dar eu am publicat si am rostogolit si aici o lucrare despre niste silogisme si despre unul Aristotel si daca nu stii astea,  mai  bine ti-ai tine gura.
In plus nu esti tu, un nimeni ca si mine aicea pe forum, adica un nick oarecaare si clonat de cateva ori in cazul tau, indreptatit sa-mi ceri mie informatii personale sau socoteala despre ce crezi tu ca doresti sa stii despre mine.
Faptul ca eu in trecere si din anumite motive i-am spus ceva lui Calahan despre mine ca raspuns la unele spuse de el,  nu-ti da dreptul tie si tzutzerul tau care a deschis acest fir sa faceti referire la titlurile mele stiintifice .
Ce spui daca va cer si eu(desigur ca in nici-un caz in fapt nu as fi atat de nepoliticos ) la amandoi certifiatele de 8 clase sau de bacalaureat ca aici suntem in general autodidacti si desigur nici  maar nu este asta o problema s vorba lui Sabau, liber la perpeuum mobile? Ai fi dispus sa le prezinti la ordin ? :)

Erata: Dar gata repet ca la fel ca si cu ceilalti din grupul  tau  nu am a mai discuta ceva si daca asta te  enerveaza ppti  sa sari in sus pana te calmezi. :)


A.Mot-old

#25
Citat din: atanasu din Septembrie 14, 2020, 02:51:44 PM
Eu nu am luat doctoratul pentru o lucrare de logica ci pentru una  in domeniul tehnic, dar eu am publicat si am rostogolit si aici o lucrare despre niste silogisme si despre unul Aristotel si daca nu stii astea,  mai  bine ti-ai tine gura.
In plus nu esti tu, un nimeni ca si mine aicea pe forum, adica un nick oarecaare si clonat de cateva ori in cazul tau, indreptatit sa-mi ceri mie informatii personale sau socoteala despre ce crezi tu ca doresti sa stii despre mine.
Faptul ca eu in trecere si din anumite motive i-am spus ceva lui Calahan despre mine ca raspuns la unele spuse de el,  nu-ti da dreptul tie si tzutzerul tau care a deschis acest fir sa faceti referire la titlurile mele stiintifice .
Ce spui daca va cer si eu(desigur ca in nici-un caz in fapt nu as fi atat de nepoliticos ) la amandoi certifiatele de 8 clase sau de bacalaureat ca aici suntem in general autodidacti si desigur nici  maar nu este asta o problema s vorba lui Sabau, liber la perpeuum mobile? Ai fi dispus sa le prezinti la ordin ? :)

Dar gata repet ca la fel ca si cu tzuterul tau nu am a mai discuta ceva si daca asta te  enerveaza ppti  sa sari in sus pana te calmezi. :)
Eu am făcut referire la logica postării tale dar se pare că tu nu prea cunoști toate definițiile unui cuvint românesc și atunci tragi concluzii greșite...  ???
Citește https://dexonline.ro/definitie/logic%C4%83 si vezi ce ar putea însemna cuvântul "logică" din intrebarea mea "Care este logica acestei postări?".... ??? ??? ???Am impresia că tu ești turc.... ???
Te-ai lăudat că ești "PhD"...Nu mai știi ce-ai scris?!! ??? ??? ??? ???
Eu nu m-am lăudat cu niciun Doctorat pentru că eu am doar diplomă de Inginer Constructor.
REPET:
"Spune și tu ce Universitate ți-a dat titlul de Doctor și ce CNATDCU a validat acest titlu... ???
Postează aici teza ta de doctorat!" ???
Eu vreau să cunosc ce susții tu in teza ta de doctorat , pentru că vreau să știu cât mai multe...Măcar spune în rezumat la ce anume se referă teza ta de doctorat... ??? ??? ???
---------------------------
Ce înseamnă "tzuter" si în ce limbă este acest cuvânt? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Adevărul Absolut Este Etern!

Electron

Citat din: A.Mot-old din Septembrie 14, 2020, 03:38:58 PM
Ce înseamnă "tzuter" [...]
Vezi aici, definitia pe dexonline.ro. Inca o data, "doctoru" isi da arama pe fata cu limbajul suburban si comportamentul de TROLL. Atata nerusinare mai rar!


e-
Don't believe everything you think.

atanasu

#27
Vazui si eu termenul si intradevar fara voia mea l-am folosit nestiind ca are si note deranjante. Eu il cunosc din tinerete ,  de la inceputul serviciului meu intr-un institut de cercetare, unde seful meu spunea in gluma despre unul sau altul : ce--i  bai ai turteri sau vrei sa ai tutzeri sau iti place sa fi tuter? si pe atunci cel putin in grupul unde eram si care era destul de elevat : ingineri sau universitari si cativa doctori ingineri, toti ceretatori, nu era considerat un cuvant incoret ci mai degraba unul de misto intre colegi si semnificatia pe care o dadeam noi era a unui individ  care duce servieta sefului sau ii tine umbrela sa nu se ude si face tot felul de servicii marunte ca sa-i intre in gratzii. In sensul asta l-am folosit si eu aici pentruca am impresia ca si aici  este un grup care se organizeaza ca sa-l atace pe unul nedorit sau invidiat sau pe care-l simt superior adica din aia care pe feisuri isi dau lor si alor lor like-uri cu nemiluita pentru orice prostie debitata si ii jignesc pe cei care nu sunt din gasca si asta o cred in continuare fiind parerea mea bine constituita in timp si vazand nu numai comportarea fata de mine ci si fata de un Eugen7 si altii ca el  si de aceea am spus ca nu voi mai interactiona cu acesti indivizi si este dreptul meu, dar le-am spus fiecaruia in parte aceata opinie in fata si in mod public
Astfel retrag cuvantul tzuter si-l inlocuiesc cu acela "din gasca ta"  si asta o s-o fac imediat. 
Multumesc pentru atentie.

A.Mot-old

Citat din: Electron din Septembrie 14, 2020, 07:12:49 PM
Citat din: A.Mot-old din Septembrie 14, 2020, 03:38:58 PM
Ce înseamnă "tzuter" [...]
Vezi aici, definitia pe dexonline.ro. Inca o data, "doctoru" isi da arama pe fata cu limbajul suburban si comportamentul de TROLL. Atata nerusinare mai rar!
e-
Eu am presupus că se referea la cuvântul țuțăr care are mai multe definiții...și tocmai de aceea l-am întrebat "Ce înseamnă "tzuter"?" , dar "aatnasu" e "Doctor în nu știu ce" că nu vrea să spună.... ???
Adevărul Absolut Este Etern!

A.Mot-old

Citat din: atanasu din Septembrie 14, 2020, 07:52:15 PM
Vazui si eu termenul si intradevar fara voia mea l-am folosit nestiind ca are si note deranjante. Eu il cunosc din tinerete ,  de la inceputul serviciului meu intr-un institut de cercetare, unde seful meu spunea in gluma despre unul sau altul : ce--i  bai ai turteri sau vrei sa ai tutzeri sau iti place sa fi tuter? si pe atunci cel putin in grupul unde eram si care era destul de elevat : ingineri sau universitari si cativa doctori ingineri, toti ceretatori, nu era considerat un cuvant incoret ci mai degraba unul de misto intre colegi si semnificatia pe care o dadeam noi era a unui individ  care duce servieta sefului sau ii tine umbrela sa nu se ude si face tot felul de servicii marunte ca sa-i intre in gratzii. In sensul asta l-am folosit si eu aici pentruca am impresia ca si aici  este un grup care se organizeaza ca sa-l atace pe unul nedorit sau invidiat sau pe care-l simt superior adica din aia care pe feisuri isi dau lor si alor lor like-uri cu nemiluita pentru orice prostie debitata si ii jignesc pe cei care nu sunt din gasca si asta o cred in continuare fiind parerea mea bine constituita in timp si vazand nu numai comportarea fata de mine ci si fata de un Eugen7 si altii ca el  si de aceea am spus ca nu voi mai interactiona cu acesti indivizi si este dreptul meu, dar le-am spus fiecaruia in parte aceata opinie in fata si in mod public
Astfel retrag cuvantul tzuter si-l inlocuiesc cu acela "din gasca ta"  si asta o s-o fac imediat. 
Multumesc pentru atentie.
La care din definițiile cuvântului "țuțăr' te-ai referit "Doctor "atanasu" în nu știu ce"? ???
La care din definițiile cuvântului românesc "gașcă" te referi? ???
Adevărul Absolut Este Etern!