Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Pizmuitorii trebuie trasi la raspundere.

Creat de sumalan dorin, Ianuarie 18, 2017, 02:55:22 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

sumalan dorin



Rog frumos ,moderatorii acestui forum sa stearga toate topicurile in care sunt mesaje in lb rusa iar pe cel care a facut asa ceva sa fie banat definitiv,deoarece este o jicnire si o batjocura la adresa intregilor membri.

Cei care vor sa isi bata joc au loc de desfasurare in alta parte,de asemenea ii rog frumos pe admistratorii forumului Scientia ,sa ia masurile legale pt a stopa un astfel de demers batjocorilor.

Multumesc frumos.

atanasu

Ma alatur si eu rugamintii lui Sumi. Daca mai exuista moderatori pe aici. :)
Daca nu, atunci  dati dreptul altora si posibilitatea sa cenzureze asemenea ineptii si atacuri informatice rusesti sau de oriunde or veni ele. :)

sumalan dorin


Sper si eu ca si tine ca moderatorii forumului sa stearga toate porcariile respective iar pe individul respectiv sa il bazeze direct de pe ip,altfel ma retrag de pe forum ,deoarece nu vreau sa imi pierd timpul cu infractori care se ascund dupa tastatura,propagand mesaje bestiale.

Din pacate nu este prima data cand apar astfel de mesaje ,acum cateva luni,tot un individ posta msj care facea trimitere directa la documente falsificate.

Sper ca moderatorii si administratorii sa fie mai vigilenti si mai combativi cu infractorii ascunsi dupa tastatura!

atanasu

Da , nu stiu ce scria idiotul respectiv dar am tradus doua randuri dintr-unul din texte si a vazut ca erau niste porcarii asa cum banuiesc ca sunt toate aceste texte. Desigur ca ar trebui sterse de pe unde au fost postate. Am insa impresia ca moderatorul intra destul de rar ca altfel le rezolva pana acum.
Eu  nici nu mai stiu cine mai este activ pe aici : morpheus sau pozitron sau scientia

atanasu

Ma bucur ca adminii s-au miscat si au eliminat acele spamuri.