Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Tangenta din: Densitate ridicata,densitate scazuta in Univers.

Creat de Electron, Septembrie 02, 2014, 05:45:04 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

ion adrian

Sumi , el ma agreseaza si daca esti corect si citesti tot ce s-a scris vei vedea ca este asa. Eu pe vanatorii astia de greseli care probabil ca sunt niste profi ratati sau dati afara de prin scolile lor sau poate doar pensionati. ii cunosc destul de bine. Am intervenit eu sa-l corectez pe unde se manifesta el? dar el abia asteapta sa-si dovedeasca superioritatea fata de mine si nu are cum desi tot incearca.
Eu am dat un link si am scris cateva vorbe la un topic deschis de tine si mort. L-am relansat asa cum am relansat mai toate firele pe unde am intrat dar pe el nu-l intereseaza fondul caci cred ca nici nu-l intelege,  ci reuseste doar sa caute virgule prost puse.
OK nu are decat sa faca asta si eu nu am decat sa ma abtin sa mai postez pe un sit unde unul ca el are chiar si pe langa multe minusuri mult prea multe plusuri.

Electron

Citat din: ion adrian din Septembrie 08, 2014, 05:49:21 PM
Mai intrebat
Poftim? Asta deja e analfabetism! Corect este "m-ai intrebat", ca e un pronume si un verb acolo, se despart cu cratima. Tie chiar nu ti-e rusine sa scrii in acest hal pe un forum de popularizare a stiintei? Si in loc sa te calmezi si sa fii atent ce scrii, tu sari cu insulte pe care le crezi si subtile. Comportamentul tau penibil de troll nu este compatibil cu acest forum, asa ca sper sa se ia masurile de rigoare cat mai curand. Rusine sa-ti fie, ion adrian!

Citatde ce te consider scolit la Baneasa? Pai acolo se faceau cursuri specile in care acele taraturi, desigur alea care erau ceva mai scolite, erau educate sa-si enerveze adeversarul (aici nu ar trebui sa fie adversari dar securistul din tine nu stie decat negru sau alb)cautand cu lupa orice greseala.
Probabil te mandresti cu caracterul tau, dar iti repet ca este incompatibil cu acest forum. Rusine sa-ti fie, ion adrian!

CitatAparatul meu evident ca masoara mai mult decta prostia ci chiar tampenia unuia care citind mai tot ce am scris pe aici poate crede ca eu nu stiu ce-i aia densitate.
Oricat de multe crezi tu ca stii, daca scrii ineptii pe aici, eu iti atrag atentia, pentru ca aici nu popularizam ineptiile ci incercam sa le reducem cat mai mult. Demonstrezi ce stii prin ceea ce scrii. Deocamdata demonstrezi ca stii sa te comporti ca un troll. Rusine sa-ti fie, ion adrian!

CitatCat despre greseli de redactare oi avea ca nu am o concurenta in perfectiunea stilului cu mine insumi caci este destul cat cadou fac celorlalti din timpul meu fara sa le cer nimic in schimb, decat doar ca in nemernicia sa vreun nemernic sa nu ma insulte.
Daca esti atat de slab de inger incat orice observatie ptin care ti se atrage atentia ca ai gresit ceva este automat o insulta pentru tine, atunci postarea pe forumuri publice nu este pentru tine. Cu atat mai putin acest forum care popularizeaza stiinta si nu ineptiile.

Cat despre "cadourile" pe care le-ai facut acestui forum, poti sa-ti iei "nousul" si "regnul noetic" si toate celelalte concepte nedefinite cu care ai venit pe aici si sa te speli pe cap cu ele. Cand o sa ai ceva definitii pentru ele si o sa fii capabil sa discuti serios despre ceva, orice, sa mai vii pe aici. Pana atunci, drum bun si rusine sa-ti fie ion adrian!

CitatOricum persoanele de fata se exclud cand adresarea nu le este in mod evident si tintit desinata .
Degeaba te crezi subtil, ca troll-ul din tine se vede de la o posta. Rusine sa-ti fie, ion adrian.

CitatAcum ca m-ai adus si la a-ti satisface si ultime curiozitati : pas parol ;D
Da, chiar eram curios cand o sa-ti dai arama de troll pe fata. Rusine sa-ti fie, ion adrian!

Citat din: ion adrian din Septembrie 08, 2014, 05:52:13 PM
PS Nu am vazut amenintarea,
Nu era o amenintare, ci o promisiune care a intarziat se pare prea mult sa iti fie facuta.

Citatdar sper ca administratia sa observe ca eu nu am insultat pe nimeni ,
Nu cred ca esti atat de inconstient! Comportamentul tau e prea tipic de troll ca sa iti pot acorda aceasta prezumtie de inocenta. O faci constient si sper sa se ia masurile de rigoare cat mai curand. 

Citatci doar am raspuns la insulte cu biciul ironie si pamfletului
In loc sa faci astfel de acuze fara acoperire, trebuia sa dai citatele cu insultele pe care le-ai primit si sa le raportezi direct la administratie. Si mai ai tupeul sa acuzi pe altii de nesimtire! Rusine sa-ti fie, ion adrian!

Citatsi sa observe ca tu ma cauti in mod special desi mie imi esti total indiferent.
Esti pe un forum public, nu trebuie sa te caut in mod special. Iar faptul ca te invit sa-ti sustii afirmatiile cu ceva concret, este exact ceea ce se asteapta de la orice membru de pe un forum public, daca acel membru isi asuma ceea ce afirma. Dar tu fiind doar un troll care se crede special, esti pur si simplu incompatibil cu acest forum.

Inca o data, drum bun si rusine sa-ti fie, ion adrian!


e-
Don't believe everything you think.