Filozofia ştiinţei, filozofie, psihologie, sociologie şi limba română > Psihologie

Pregatirea psihica a cosmonautilor

<< < (2/3) > >>

ariel55:
Domne' zic si io asa , ca cetateanu turmentat, noi astia nevoiashii de pe forum cum putem initia un vot?  ???

Electron:

--- Citat din: ariel55 din August 15, 2012, 10:31:36 a.m. ---[...] cum putem initia un vot? 
--- Terminare citat ---
Depinde despre ce fel de vot vorbim.

e-

sumalan dorin:

--- Citat din: ariel55 din August 15, 2012, 10:31:36 a.m. ---Domne' zic si io asa , ca cetateanu turmentat, noi astia nevoiashii de pe forum cum putem initia un vot?  ???

--- Terminare citat ---

adica ceva de genul: "Sunteti de acord cu trimiterea unui echipaj uman sau non-uman in spatiu si daca da,de ce pentru fiecare varianta" Ariel55 te intreb si eu...ca nah nu is cititor de ganduri

ariel55:

--- Citat ---adica ceva de genul: "Sunteti de acord cu trimiterea unui echipaj uman sau non-uman in spatiu si daca da,de ce pentru fiecare varianta" Ariel55 te intreb si eu...ca nah nu is cititor de ganduri
--- Terminare citat ---
Exact ai "citit" Sumi!
Nu am gasit nici o posibilitate de initiere.Banui ca numai admin-ul la cerere, il poate initia.La anumite subiecte, un sistem de votare ar fi binevenit.

sumalan dorin:

Salutari

Unde as putea sa gasesc si eu o carte despre limitele psihice si fizice ale oamenilor in conditii vitrege de viata?De exemplu:contact vizual redus ,rutina 24 din 24,spatiu vital redus,contact social redus (maxim 2 persoane),multe privatiuni reduse (somn,relaxare,etc).

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă