Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Tangenta a.n. #03 : despre caracteristicile personale

Creat de Electron, Iunie 26, 2012, 07:37:52 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Electron

Aceasta este o tangenta desprinsa din discutia despre geocentrism/heliocentrism si prefer sa-i raspund intr-un topic separat pentru a evita varza de idei a lui alexandru n. din discutia respectiva.


Citat din: alexandru n. din Iunie 25, 2012, 10:24:12 PMHai, arată tuturor cât de deştept şi priceput eşti
Cat de ,,destept" si de ,,priceput" sunt eu se poate vedea din postarile mele de aici. Nu consider ca am nimic de demonstrat in acest sens in fata unui individ care critica stiinta de azi din ignoranta.

Citat din: alexandru n. din Iunie 25, 2012, 10:24:12 PM(şi cât de prost şi nepriceput sunt eu).
Ai terminat cu obsesia pentru ,,idiot" si incepi acum cu ,,prost"? La ce-ti foloseste, maestre geocentrist, sa folosesti acesti termeni?

Citat din: alexandru n. din Iunie 25, 2012, 10:24:12 PMŞi apropo, Electron, de priceperea ta, dacă geocentriştii sunt proşti iar tu eşti deştept,
Iar te legi de prostie si desteptaciune? Ce crezi ca vei castiga cu asta? Aici nu a afirmat nimeni ca geocentristii ar fi prosti. Auto-ironiile tale sunt irelevante si dupa obsesiile tale despre ,,idioti" iti recomand sa nu incepi cu obsesii despre ,,prosti". E dizgratios si iti denota doar lipsa de argumente la subiect.

Citat din: alexandru n. din Iunie 25, 2012, 10:24:12 PMDar am priceput că pentru tine toţi sunt proşti şi numai tu şi cei care gândesc ca tine sunt deştepţi.
Iar obsesia ta noua cu ,,prostii"? Las-o mai moale, maestre geocentrist.


e-
Don't believe everything you think.

Electron

Citat din: alexandru n. din Iunie 27, 2012, 02:54:30 AM
CitatDe asemenea, voi deschide o lista de intrebari pentru geocentristi, dat fiind ca maestrul geocentrist alexandru n. a declarat in repetate randuri ca intentia sa nu este sa prezinte aici geocentrismul, evitand astfel intrebarile incomode.
Dacă erai deştept, tăceai şi aşteptai să mă prinzi cu vreo greşeală în geocentrism (adică în loc să PRESUPUI că evit întrebările incomode).
Iar te legi de desteptaciune? Ce alte caracteristici personale te intereseaza? Iti pot trimite inaltimea, culoarea ochilor si numarul de la pantofi. E ok?

Cat despre erorile tale personale, ti-am indicat exact 3 in postarea in care am facut efortul magistral si jalnic de a te retine sa nu pleci. Cate mai vrei?

Citat din: alexandru n. din Iunie 27, 2012, 02:54:30 AMDar sigur că în realitate ai fi fost în acest caz prost, căci ţi-am repetat în multe rânduri că n-am găsit, pe forumurile anglo-saxone, în final nici un argument adus de heliocentrişti care să nu fi fost explicat de geocentrişti.
Da, acum am ajuns la ,,prost".

Citat din: alexandru n. din Iunie 27, 2012, 02:54:30 AMSau te consideri mai deştept decât anglo-saxonii? Şi mă refer nu numai la americani şi britanici, ci şi la australieni şi zeelandezi (căci da, am ajuns şi pe astfel de forumuri). Dar nu mă miră că, în fond, te consideri buricul pământului.
Desigur. Bravo! Ai ajuns si pe la australieni si zeelandezi, fraierii aceia care stau cu capul in jos atarnand de Pamant? Sunt impresionat! (Aceasa e doar o ironie la adresa maestrului geocentrist, eu am tot respectul pentru australieni si zeelandezi).


e-
Don't believe everything you think.