Filozofia ştiinţei, filozofie, psihologie, sociologie şi limba română > Filozofie

Neutralitatea (filozofică) ştiinţei şi ateismul militant (materialism filozofic)

<< < (2/2)

Electron:

--- Citat din: Eugen7 din Iunie 21, 2012, 09:41:49 a.m. ---Daca observati mai atent veti vedea ca nu lipsa argumentelor este cauza "stingerii".
--- Terminare citat ---
De remarcat fatpul ca discutiile nu "s-au stins" deoarece Eugen7 insista cu minciunile si cu ipocrizia sa nesfarsita pe acest forum.

e-

MariS:

--- Citat din: Electron din Iunie 21, 2012, 12:03:56 p.m. ---
--- Citat din: Eugen7 din Iunie 21, 2012, 09:41:49 a.m. ---Daca observati mai atent veti vedea ca nu lipsa argumentelor este cauza "stingerii".
--- Terminare citat ---
De remarcat fatpul ca discutiile nu "s-au stins" deoarece Eugen7 insista cu minciunile si cu ipocrizia sa nesfarsita pe acest forum.

e-

--- Terminare citat ---

Mi-ar place sa stiu si parerea adminului acestui forum, dl Adi Buzatu, pe care il apreciez ca fiind un om de bun simt, modest si echilibrat, despre modul "agitat" (n-am gasit un termen mai bland) de-a comenta al userului electron. Nu de alta dar cred ca pana la urma o sa ramana singur pe forum. Ar fi pacat caci apreciez prestanta multora, de fapt a celor mai multi useri ce posteaza aici, chiar daca nu toate ideile lor corespund si cu ale mele. In masura in care se pastreaza bunul simt n-ar trebui eliminati sau vanati oameni care au alte convingeri sau idei. Cred ca e nevoie de o atitudine echilibrata si impartiala fata de toti(!) userii. Nu ar trebui sa existe unii mai cu mot in frunte, care isi permit sa jigneasca fara sa li se intample nimic. D-le Adi Buzatu, m-ar interesa modul in care priviti dvs aceste "derapaje". Mai pastram bunul simt sau ne facem mincinosi si ipocriti unii pe altii si nu vom pati nimic?

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă