Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

TRIMITE ACEST SUBIECT

Creat de RaduH, Mai 04, 2012, 08:39:53 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

RaduH

Ce face functia asta ? Ce trimite ?
In fine eu am trimis ce o fii, pe o alta adresa de e-mail tot de-a mea.
M-a zapacit Google cu avertismente, pana la urma am reusit sa inteleg ca nu va intelegeti cu ei in ceva(nu ma stiu informatica), nu vede cine se ascunde sub mesaj???
Deci e-mailul venea de la RaduH nu de la adresa de e-mail cu care sunt inregistrat la voi.
In mod normal emailurile se cunosc sau cum sa zic ca-s ale mele.

Electron

Citat din: RaduH din Mai 04, 2012, 08:39:53 PM
Ce face functia asta ? Ce trimite ?
Ceea ce face este sa trimita un mail, la adresa specificata in formularul de trimitere, cu un link spre topicul respectiv. Am facut un test si am primit asa:

Citat
yo,

Îţi recomand să citeşti "TRIMITE ACEST SUBIECT" pe Forumul Scientia. Pentru a vedea subiectul foloseşte adresa:

http://www.scientia.ro/forum/index.php?topic=3835.0
A fost adăugat urmatorul comentariu legat de acest subiect:
test

Mulţumesc,
Electron
Clar si la obiect.

CitatM-a zapacit Google cu avertismente, pana la urma am reusit sa inteleg ca nu va intelegeti cu ei in ceva(nu ma stiu informatica), nu vede cine se ascunde sub mesaj???
Ai inteles gresit. Ne intelegem foarte bine cu Google, ca toata lumea.

CitatDeci e-mailul venea de la RaduH nu de la adresa de e-mail cu care sunt inregistrat la voi.
Eu am primit mail-ul ca venind de la "scientia.ro[at]gmail.com", care, dupa cum arata, e adresa administratorului acestui forum.

CitatIn mod normal emailurile se cunosc sau cum sa zic ca-s ale mele.
Ininteligibil. Incearca sa te exprimi mai clar in romaneste.


e-
Don't believe everything you think.

RaduH

Bine voi trimite pe adresa administratorului ce am eu pe mail. Nu de alta da nu ma pricep.

arohinoor@gmail.com

 Ce reprezinta acest termen cand se refera la un topic si cum se
apreciaza(calculeaza)? Apare pe o coloana cu procente daca vrei sa
cauti un topic dupa numele sau.

Electron

Don't believe everything you think.