Generalităţi, reguli de funcţionare, propuneri utilizatori, voluntarii Scientia > Să ne cunoaştem! Cartea de vizită a utilizatorilor forumului.

Suspendare

<< < (2/5) > >>

sumalan dorin:
 @ A.Mot faci din tantar armasar! pe bune!Nu cred ca esti in masura sa iti spui parerea despre :" cum s-ar putea discuta moral si pedagogic cu elevii" ,de ce? fiecare e responsabil de ceea ce scrie si cum se exprima!

Ai impresia ca acest forum o sa duca lipsa de un..utilizator?Gandeste-te :Azi, unul in minus ,maine doi in plus! (valoarea nu ti-o pot spune ca nu se poate compara) asa ca nu te mai...vaita!

P.S:Nu te votez nici sa ramai nici sa pleci,e treaba ta ce vei face! Imi este indiferent!

O mica povestioara..

P.S2:O constructie (nu are importanta de care) are la baza mai multi piloni,daca unul se "darama" raman ceilalti piloni si astfel constructia respectiva nu este in pericol de daramare.

A.Mot-old:

--- Citat din: Şumi din Noiembrie 09, 2011, 04:03:30 p.m. --- @ A.Mot faci din tantar armasar! pe bune!Nu cred ca esti in masura sa iti spui parerea despre :" cum s-ar putea discuta moral si pedagogic cu elevii" ,de ce? fiecare e responsabil de ceea ce scrie si cum se exprima!

Ai impresia ca acest forum o sa duca lipsa de un..utilizator?Gandeste-te :Azi, unul in minus ,maine doi in plus! (valoarea nu ti-o pot spune ca nu se poate compara) asa ca nu te mai...vaita!

P.S:Nu te votez nici sa ramai nici sa pleci,e treaba ta ce vei face! Imi este indiferent!

O mica povestioara..

P.S2:O constructie (nu are importanta de care) are la baza mai multi piloni,daca unul se "darama" raman ceilalti piloni si astfel constructia respectiva nu este in pericol de daramare.

--- Terminare citat ---
Care tantar si care armasar?????????Te rog voteaza!!!!!!!!!!Eu iti dau "aprob" la fiecare 24 de ore numai da un vot oarecare.....

Electron:

--- Citat din: A.Mot din Noiembrie 09, 2011, 04:11:52 p.m. ---Eu iti dau "aprob" la fiecare 24 de ore numai da un vot oarecare.....
--- Terminare citat ---
Vezi, cand recurgi la asemenea 'santaje' se reduce la nimic relevanta acestor voturi.

e-

A.Mot-old:

--- Citat din: Electron din Noiembrie 09, 2011, 04:48:39 p.m. ---
--- Citat din: A.Mot din Noiembrie 09, 2011, 04:11:52 p.m. ---Eu iti dau "aprob" la fiecare 24 de ore numai da un vot oarecare.....
--- Terminare citat ---
Vezi, cand recurgi la asemenea 'santaje' se reduce la nimic relevanta acestor voturi.

e-

--- Terminare citat ---
Voteaza si ai de la mine un "aprob"Ce este asa de greu sa votezi intr-un fel sau altul.........

Electron:
Ai probleme cu vederea? Eu am votat deja.

e-

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă