Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Teoria vortex a materiei

Creat de Scientia, August 30, 2011, 04:53:57 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

HarapAlb

Citat din: MSorin din Decembrie 10, 2014, 12:06:25 PM
Stimate Domnule Profesor,
Teoria pe care o prezentati , este de o importanta capitala! Numai orbii nu inteleg...
Va rog sa veniti pe forumul nostru de cercetare, unde veti gasi un colectiv inimos si dornic de noi cunostinte.Forumul nostru poate fi gasit la adresa:

http://cercetare.forumgratuit.ro/

Cu multa stima si cu mult drag, abia astept, dupa ce ne veti prezenta teoria dumneavoastra in forum , sa incepem o reala dezbaterea.Noi incercam sa privim dincolo de orizont!
Mottoul nostru:
CitatMotto: ,,Voi lupta până la ultima mea picătură de sânge ca să ai dreptul să nu fii de acord cu mine!" (Ion Rațiu)

Cu drag de adevarata stiinta, al dvs,

Sorin M
Cercetator Stiintific Independent.

P.S.
CitatAtunci când te afli la frontierele cunoaşterii trebuie să priveşti dincolo de orizont...
Suna magnific! Multumesc Domnule Profesor!

Vi-l facem cadou pe domnu' profesor cu conditia sa aveti grija sa nu scape de pe forumul vostru in nici o alta parte.

PS: forumul ala numa' stiintific nu e.

MSorin

Iata Domnule Profesor protelisav, adevarata fata a geloziei unora din asa zisii cercetatori:

CitatPS: forumul ala numa' stiintific nu e.

Noi de aceea va propunem sa va dezvoltati minunatele idei la care lucrati pe un adevarat FORUM STIINTIFIC.

Veniti cu drag la: http://cercetare.forumgratuit.ro/

Acesta ramane singurul forum de cercetare adevarat, populat de cercetatori sclipitori si moderatori minunati.

Va asteptam cu drag!
Nu uitati Domnule profesor ca la noi , tot timpul ne aflam la FRONTIERELE CUNOASTERII!

Cu deosebita stima,

Sorin M
Cercetator Stiintific Independent.


protelisav

Citat din: MSorin din Decembrie 11, 2014, 12:53:11 AM
Iata Domnule Profesor protelisav, adevarata fata a geloziei unora din asa zisii cercetatori:

CitatPS: forumul ala numa' stiintific nu e.

Noi de aceea va propunem sa va dezvoltati minunatele idei la care lucrati pe un adevarat FORUM STIINTIFIC.

Veniti cu drag la: http://cercetare.forumgratuit.ro/

Acesta ramane singurul forum de cercetare adevarat, populat de cercetatori sclipitori si moderatori minunati.

Va asteptam cu drag!
Nu uitati Domnule profesor ca la noi , tot timpul ne aflam la FRONTIERELE CUNOASTERII!

Cu deosebita stima,

Sorin M
Cercetator Stiintific Independent.



Stimate domnule Sorin,
Vă mulţumesc pentru aprecieri şi invitaţia de a participa pe http://cercetare.forumgratuit.ro/.
Referitor la cei care m-au jignit, le pot spune că sunt  "imun atacului  la personă", pentru că teoria vortex a materiei a fost prezentată Academiei Române şi Ministerului Educaţiei Naţionale care au cu totul altă părere.

Stark

#333
[]

Electron

Citat din: MSorin din Decembrie 11, 2014, 12:53:11 AM
Veniti cu drag la: http://cercetare.forumgratuit.ro/

Acesta ramane singurul forum de cercetare adevarat, populat de cercetatori sclipitori si moderatori minunati.

Va asteptam cu drag!
Nu uitati Domnule profesor ca la noi , tot timpul ne aflam la FRONTIERELE CUNOASTERII!

Cu deosebita stima,

Sorin M
Cercetator Stiintific Independent.
Atata sarcasm si auto-ironie intr-o singura postare mai rar! :)

e-
Don't believe everything you think.

protelisav

#335
Stimate domnule Stark,
Pentru a purta un dialog civilizat şi la obiect pe acest forum, vă propun să vă analizaţi comportamentul...
Cunoaşte-te pe tine însuţi!
Socrate

Stark

#336
[]

protelisav

#337
Citat din: Stark din Decembrie 11, 2014, 12:22:15 PM
Citat din: protelisav din Decembrie 11, 2014, 12:17:48 PM
Pentru a purta un dialog civilizat şi la obiect pe acest forum, vă propun să vă analizaţi comportamentul...
Cunoaşte-te pe tine însuţi!
Socrate

Evident, vorbesti ptr tine.

Citat
Promit să nu vă mai deranjez...

Parca ai zis ca nu mai deranjezi pe aici. Dar continui sa postezi in prostie. Care e problema ta de fapt?


Stimate Stark,
Sunt profesor, deci voi încerca să realizez punţi de comunicare . Sper  că nu vă deranjează...

Stark

#338
[]

Electron

Citat din: protelisav din Decembrie 11, 2014, 01:14:38 PM
voi încerca să realizez punţi de comunicare
Dar la intrebarile adresate pe acest topic despre vortexurile dumitale cand vei raspunde? Sau nu e vorba de comunicare in sens de dialog ci doar comunicare publica prin metoda moara stricata ?

e-
Don't believe everything you think.

protelisav

#340
S.O. S.! Mă simt invadat de meschinării.
Să mă retrag sau să fac un studiu de caz?!  Aceasta-i  întrebarea...

Stark

#341
[]

MSorin

Stimate Domnule profesor, raspunsul meu la intrebarea Dumneavoastra, este unul singur: VENITI LA NOI!

Cu deosebita Stima.

protelisav

#343
Stimaţi participanţi pe forum,
Din motive uşor de înţeles, întrerup - pentru o perioadă nedeterminată - postările pe acest forum. Îmi cer scuze dacă n-am corespuns tuturor exigenţelor. Nimeni nu este perfect...
Cei care vor dori să-mi  transmită mesaje pot să mă contacteze prin protelisav@yahoo.com.
Cu părere de rău,
Prof. Vasile Tudor

Electron

Citat din: protelisav din Decembrie 12, 2014, 09:07:10 AM
Din motive uşor de înţeles, întrerup - pentru o perioadă nedeterminată - postările pe acest forum.
Eu nu iti inteleg motivele. De cand ai venit pe acest forum eviti sa raspunzi direct la intrebarile la subiect. Acum ai gasit acest pretext copilaresc (interventile lui Stark) sa nu mai raspunzi deloc? Nu iti crapa putin obrazul de rusine?

CitatÎmi cer scuze dacă n-am corespuns tuturor exigenţelor. Nimeni nu este perfect...
Nu ti-a pretins nimeni perfectiune, ci doar integritate intelectuala. Dat fiind ca dai dovada de o mare lipsa la acset capitol, poate vei fi mult mai apreciat in alta parte, ca doar cine seamana se-aduna. E trist ca iti lasi o astfel de imagine pe aici, dar asta e alegerea dumitale...

CitatCei care vor dori să-mi  transmită mesaje pot să mă contacteze prin protelisav@yahoo.com.
Adica promiti sa raspunzi pe privat la intrebarile pe care le eviti in public de atata timp? De ce te-ar mai crede cineva?

Succes in continuare si sa iti fie rusine pentru modul de participare pe acest forum!


e-
Don't believe everything you think.