Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Accesibilitate

Creat de A.Mot-old, Iunie 19, 2011, 07:20:22 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

A.Mot-old

De vreo 5 zile nu mai pot accesa corespunzator pe google anumite site-uri...........Care or fi cauzele?
Curios ca pe acest forum accesibilitatea este relativ buna..........
Adevărul Absolut Este Etern!

A.Mot-old

Nu stiu ce se intampla ca nu pot accesa alte site-uri............ >:(
Adevărul Absolut Este Etern!

A.Mot-old

Am inteles.......si am rezolvat.............am schimbat antivirusul........Care antivirus este mai performant si deci mai sigur?
Adevărul Absolut Este Etern!

b12mihai

Asta e un raspuns imposibil de dat. Cel mai bun antivirus, daca ma intrebi pe mine, e SO Linux (orice distributie) ... nu ai nevoie de antivirusi (de softuri similare...sau cel putin eu nu am avut nevoie pana acum pe Ubuntu).

Exista o gramada de solutii considerate "cele mai tari"...m-as opri la cele care mi-au trecut pe la urechi si cu care am interactionat si am fost foarte foarte multumit de cum merg: Avira Antivir (exista si o versiune freeware! eu pe asta o folosesc acum si merge foarte bine, esti conectat la net si baza de date cu virusi e updatata zilnic), Kaspersky, BitDefender, Avast.

Desigur, altii s-ar putea sa iti recomande alte solutii sau sa fie suporteri "fanatici" ai unui produs. Eu oricum propun prima solutie  ;) .
Fiecare are scopul lui in lumea asta nebuna.