Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

despre zec

Creat de zec, Februarie 13, 2011, 10:46:01 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

zec

Ma numesc Puranu Cezar acest nick de zec l-am creat jucand World of Warcraft si m-am obisnuit cu el.Eu initial am vrut sa fie un nick scurt si cu ceva legatura cu numele meu,am zis cez nu merge si am inversat.
Am 35 de ani am facut facultatea de matematica la univ din Bucuresti.De locuit stau tot in bucuresti.
Despre facultate am niste mici probleme care sau creat si sper sa rezolva problema cat mai curand sa inchei facultatea,nu de alta dar chiar imi place matematica si o stiu mai bine decat multi alti inclusiv cunostintele de facultate .Am gasit extrem de placut impresionat acest forum si inca ma incanta la ce nivel se discuta ceea ce arata evident ca sunt oameni pe acest forum cu adevarat stiutori.Eu personal am inceput sa urmaresc acest forum si probabil ca ati remarcat numarul destul de mare de posturi pentru a corecta si a ajuta in special in domeniul matematici.

Adi

Buna zec, bine ai venit pe acest forum. Intr-adevar, cu cat sunt mai multi oameni de calitate, ca tine, cu atat si forumul va fi mai animat si mai util pentru mai multi. Asa ca ne bucuram ca esti alaturi de noi.
Pagina personala: http://adrianbuzatu.ro