Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Urari de sarbatori

Creat de bbb, Decembrie 23, 2010, 08:37:23 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

bbb

Tin pe aceasta cale sa va urez tuturor (coordonatori, voluntari, cititori) un Craciun fericit, cum multa sanatate si multe bucurii.

DanielTex

Sarbatori fericite Tuturor. ;D ;D ;D ;D Cat mai multa sanatate si impliniri.

mercur

Pentru toti colaboratorii, cat si pentru cititorii Stiinta Azi, sa va aduca Mos Craciun ce va doriti voi mai mult, dar in special intelepciune, discernamant, sanatate si chiar si ...jucarii, pentru ca sunt frumoase si ne amintesc de copilarie! Sarbatori fericite!

Adi

Ehe, bun topic. Si eu ma bucur pentru toate interactiunile ce le-am avut cu prietenii si voluntarii Stiinta Azi in 2010. Sarbatori fericite!
Pagina personala: http://adrianbuzatu.ro

Tibi

Merry Christmas! Feliz Navidad! Joyeux Noël! Frohe Weihnachten! Craciun Fericit si fie ca toate visele si dorintele volunarilor, echipei si cititorilor sa se implineasca!

blabla24

Si eu vreau sa urez Sarbatori Fericite si un an nou plin de bucurii tuturor celor care sunt alaturi de StiintaAzi. Fie ca in noul an sa vi se implineasca toate dorintele!

florin_try

LA MULTI ANI!

Si 2011 sa ne aduca tuturor numai succese!

mircea_p

La multi ani la toata lumea de pe forum.
Si la multe discutii interesante in noul an.