Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Voluntarii in charge

Creat de blabla24, Iulie 25, 2010, 12:45:19 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

b12mihai

Citat din: Adi din Iulie 30, 2010, 01:37:54 PM
Pai Mihai, si cand scrii in Notepad cu diarcritice sau pe messenger cu diacritice cum faci?

Sunt de acord. Dar pe tastatura mea nu spune pe ce trebuie sa apas sa apara ă , ş , î si altele...Adica unii au tastaturi pe care apar astea (am vazut la scoala la mine asta), dar unii ca mine nu au astfel de tastaturi. Eu la asta ma refer. Eu le explic ce trebuie sa faca, dar ei pe ce trebuie sa apese, daca nu stiu exact care sunt tastele ?

Ideal ar fi ca toti voluntarii sa scrie articolele in Word...sau ceva similar
Fiecare are scopul lui in lumea asta nebuna.

Adi

Citat din: gothik12 din Iulie 30, 2010, 04:20:42 PM
Citat din: Adi din Iulie 30, 2010, 01:37:54 PM
Pai Mihai, si cand scrii in Notepad cu diarcritice sau pe messenger cu diacritice cum faci?

Sunt de acord. Dar pe tastatura mea nu spune pe ce trebuie sa apas sa apara ă , ş , î si altele...Adica unii au tastaturi pe care apar astea (am vazut la scoala la mine asta), dar unii ca mine nu au astfel de tastaturi. Eu la asta ma refer. Eu le explic ce trebuie sa faca, dar ei pe ce trebuie sa apese, daca nu stiu exact care sunt tastele ?

Ideal ar fi ca toti voluntarii sa scrie articolele in Word...sau ceva similar

Pai Mihai, normal ca nu scrie, dar incerci pana inveti care sunt tastele si apoi le tii minte o viata. In general diacriticele apar in dreapta sus, la tastele [ ] ; ' \
Pagina personala: http://adrianbuzatu.ro

ioana.m

Voi fi plecata toata ziua duminica 29 august si nu stiu daca luni voi fi disponibila.

blabla24

Si eu voi fi plecata de luni cam pana vineri-sambata. :-?

Adi

Multumesc mult ca ati anuntat. Vi se va simti lipsa. Dar fiecare contribuie cat poate, atunci cat poate. Iar voi ati contribuit deja foarte mult atunci cand ati putut. Asa ca nu va faceti griji si va asteptam cu drag inapoi cand aveti timp.
Pagina personala: http://adrianbuzatu.ro