Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Loc pentru urari :)

Creat de Electron, Decembrie 25, 2009, 11:44:21 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Electron

Deschid acest sir de discutii pentru a da ocazia membrilor interesati sa ureze unii altora, individual sau in grup, urari de sarbatori si nu numai.

Eu doresc tututor membrilor multa sanatate si veselie, si sa aiba Sarbatori cat mai frumoase. In rest, le doresc sa lupte impotriva ignorantei din jurul si din interiorul lor, si sa faca mai multa lumina acolo unde inca e intuneric bezna.

e-

Don't believe everything you think.

bbb

Mulțumesc de urări, Electron! Și eu îți doresc să ai parte de sărbători fericite alături de cei dragi iar moșul să îți aducă tot ce îți dorești!

Adi

Pusesem in alt post urarea de Craciun a echipei Stiinta Azi pentru prietenii nostri.

FELICITARE: ECHIPA STIINTA AZI VĂ UREAZĂ SĂRBĂTORI FERICITE!

Acum, când anul 2009 întoarce ultimele file din calendar, echipa Știința Azi vă dorește sărbători fericite alături de cei dragi, multe bucurii în noul an, împlinirea tuturor dorințelor și cadouri minunate, învăluite în fulgi de nea și miros de brad. Totodată, vă mulțumim că ați fost alături de noi în acest an. Vă invităm să fiți alături de Știința Azi și în 2010!

Pagina personala: http://adrianbuzatu.ro

Electron

Adi, asta e urarea de la echipa StiintaAzi pentru forumisti. Dar am deschis acest sir de discutie ca sa se poata face urari si intre membri, sau de la membri catre echipa forumului. ;)

e-
Don't believe everything you think.

Adi

Da, e o idee foarte buna sa fie un loc unde fiecare poate face urari la fiecare, ca sa fie numai un topic pe acest subiect. A fost frumos de Craciun astazi. Noi am fost la o familie de rude si a fost foarte frumos la Montreal. Voi cum ati sarbatorit?
Pagina personala: http://adrianbuzatu.ro

mercur

Sărbători fericite echipei Ştiinţa Azi, cât şi tuturor celor care folosesc acest forum!

valangjed

Sarbatori fericite! pentru echipa stiintaazi , membrii si oaspetii de pe forumul stiintaazi.
Pentru 2010 , va urez tuturor sa va mearga bine pe toate planurile!
La multi ani si multe descoperiri importante acceleratorului LHC.
Filosofia este abuzarea sistematica de un limbaj creat anume cu acest scop.

bbb

Citat din: Adi din Decembrie 26, 2009, 05:24:50 AM
Voi cum ati sarbatorit?
Cum se sărbătorește Crăciunul după părerea mea, în familie, doar că anul acesta în Londra. Cu împodobit de brad și cadouri simbolice. A fost foarte frumos. Îmi pare rău doar că nu a nins.

Adi

Ehe, frumos, la Montreal e mereu zapada iarna si e tare frumos. Iar anul asta am auzit ca a fost si in tara ...
Pagina personala: http://adrianbuzatu.ro

valangjed

A fost zapada in tara dar de Craciun nu a nins , chiar a inceput sa se topeasca.
Filosofia este abuzarea sistematica de un limbaj creat anume cu acest scop.

b12mihai

Ba, cam tarziu m-am trezit, dar....niciodata nu-i prea tarziu  ;D

Sarbatori fericite tuturor, multa liniste s-aveti, multa bafta in orice actiune pe care o demarati si sa se termine asa cum va doriti si...sanatate, ca-i mai importanta decat toate.

In tara a fost zapada peste tot, dar azi s-a topit tot ce a nins si de maine cica incepe din nou sa ninga. E o vreme foarte ciudata aici.
Fiecare are scopul lui in lumea asta nebuna.

Dendros

Cu toate că nu postez prea des, nu am uitat acest forum care pentru mine rămâne special. Urez tuturor Sărbători Fericite! Vă doresc ca Anul Nou să vă aduca multă sănătate şi succes pe toate planurile, inclusiv ştiinţific  :) !

mircea_p

Cu intarziere, ca sant pe drumuri, urez tuturor mult succes in noul an si la mai multe discutii interesante.
In anul care aproape ca a trecut am petrecut multe ore citind si (uneori) scriind aici.
Cred ca nu exagerez daca spun ca uneori am asteptat sa vad ce se mai spune aici ca pe continuarea la un roman politist.
Multumesc tuturor participantilor pentru discutiile interesante si incitante.
La multi ani!

bluesky

La Multi Ani ! Un nou an cu multe impliniri !

bbb

Citat din: mircea_p din Decembrie 28, 2009, 02:57:27 AM
Cu intarziere, ca sant pe drumuri, urez tuturor mult succes in noul an si la mai multe discutii interesante.
In anul care aproape ca a trecut am petrecut multe ore citind si (uneori) scriind aici.
Cred ca nu exagerez daca spun ca uneori am asteptat sa vad ce se mai spune aici ca pe continuarea la un roman politist.
Multumesc tuturor participantilor pentru discutiile interesante si incitante.
La multi ani!
La mulți ani și numai bine în noul an!