Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Scuze!

Creat de stiinta, Noiembrie 06, 2009, 09:52:49 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

stiinta

Am ajuns la concluzia ca nu mai avea rost sa ma dau drept anonim si strain de situatie. Am mintit. Nu am dat dovada de comportamentul pe care trebuia sa-l am si-mi pare rau. Voi m-ati ajutat foarte mult iar eu nu am facut nimic altceva decat sa dau dovada de lipsa de respect fata de voi. Vreau sa-mi cer scuze pentru tot ce am facut si pentru toata lipsa de respect de care am dat dovada. Daca vreti sa ma lasati in continuare pe forum (chiar mi-ar trebui) va multumesc mult, daca nu ma ve-ti lasa nu am sa va mai deranjej.
Pentru cei care nu cunosc foton001=foton01.
Va multumesc! :)
 pana la verificarea sinceritatii

cris

Te sfatuiesc sa urmezi o cariera politica pentru ca ai stofa.

Electron

#2
Bine ai (re)venit foton001.

Eu personal apreciez faptul ca ai revenit prezentand scuzele de rigoare si declarand ca doresti sa fii sincer. As dori, daca tot declari ca iti pare rau pentru minciunile anterioare, sa spui aici deschis care e relatia dintre tine si "uniunea.sovietica". Asta ca sa fie cartile pe fata complet.

Eu sper ca Adi sa iti permita sa continui pe forum (desigur, cu conditia sa nu mai minti) si sa fie o colaborare pozitiva pentru toata lumea.

e-

PS: foton001, pe ce clasa esti, la ce liceu si cum se numeste profesorul tau de fizica? Nu e nevoie sa raspunzi aici, poti raspunde pe privat. Dar de data asta sper sa fie adevarul.


PPS: pana se verifica faptul ca de data asta esti sincer, nu se vor mai publica mesaje de-ale tale pe forum.
Don't believe everything you think.

Adi

Mie deja foton01 mi-a cerut scuze pe email in privat de doua ori diferite, de fiecare data promitand ca nu va mai minti, si apoi de fiecare data a mintit iarasi pe forum. Eu nu inteleg cu ce anume are el nevoie de forum. Teorii despre Univers a aratat deja destule si i-am raspuns deja la foarte multe si detaliat. Este abia in clasa a opta. Nu are cunostintele de fizica pentru a analiza Universul per ansamblu. Intai trebuie sa invete fizica de liceu.

Momentan nu il banez, sa vedem ce raspunde intai.
Pagina personala: http://adrianbuzatu.ro

Adi

Bun, ii dam o sansa. De aceea am debanat contul foton01. Numai cu acest cont, caci este contul lui initial, cu care a scris foarte mult, are voie sa scrie pe forum in continuare. Sper ca de data asta sa se poarte cum trebuie.
Pagina personala: http://adrianbuzatu.ro

foton01

Multumesc pentru a doua sansa! :)

valangjed

I-mi pari a fi un om care intelege , "ce este a doua sansa".Mai am unul cu care traiesc in casa (asta-i viata).A avut si prima si a doua si a n-a sansa si tot nu si-a revenit.Sper sa nu fie cazul tau.

Filosofia este abuzarea sistematica de un limbaj creat anume cu acest scop.

Electron

Citat din: valangjed din Noiembrie 09, 2009, 09:56:32 AM
I-mi pari a fi un om care [...]
Imi pari un om care stie gramatica. Sper ca pe viitor sa te corectezi.

e-
Don't believe everything you think.