Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Teoria lui foton01

Creat de foton01, Octombrie 22, 2009, 08:09:30 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Electron

#30
Citat din: intellectus din Octombrie 25, 2009, 05:08:39 PM
Nu sunt coleg de clasa, nici macar nu il cunosc.De ce intrebi?
Intreb pentru ca eu consider ca ai dreptul la o sansa sa recunosti adevarul. Iti mai las 24 de ore sa te gandesti. Sper sa admiti deschis relatia care exista intre "intellectus" si "foton01". Oare chiar ai impresia ca ai de-a face cu imbecili?
In fine, orice decizi, fii sigur ca se vor lua masurile adecvate.

e-

PS: foton01, poti considera ca acesta chestiune te priveste in mod direct si pe tine.
Don't believe everything you think.

alberteinstein

Electron credeam altceva despre tine. Ce vrei sa recunosc, ceva ce nu exista? Ce masuri ei?
Adu-mi te rog argumente despre aceasta "relatie"?

Electron

Citat din: intellectus din Octombrie 25, 2009, 05:28:54 PM
Electron credeam altceva despre tine.
Si ce anume credeai despre mine? Mai important, ce crezi acum despre mine? Hai, fii sincer.

e-
Don't believe everything you think.

alberteinstein

Electron, cred ca am o idee despre ceea ce crezi tu. Tu crezi ca eu si foton01 suntem una si aceeasi persoana. M-am uitat acum cateva secunde la profilul lui foton01 si am fazut ca are adresa de mail:     plesamihailiulian42@gmail.com . Eu am adresa de mail priulian_plesa@yahoo.com. Tu crezi ca asta este un argument? Faptul ca suntem in aceeasi clasa, a 8-a, si ne cheama pe ambii Plesa (cred ca pe el il cheama Plesa din adresa de mail) suntem una si aceeasi persoana? Este o tampenie! Nu recunosc nimic! I-a masurile de care vorbesti...eu ii voi trimite un mail lui Adi sa-i spun despre aceasta tampenie!

alberteinstein

Citat din: Electron din Octombrie 25, 2009, 05:31:28 PM
Citat din: intellectus din Octombrie 25, 2009, 05:28:54 PM
Electron credeam altceva despre tine.
Si ce anume credeai despre mine? Mai important, ce crezi acum despre mine? Hai, fii sincer.

e-

Cred ca esti o persoana inteligenta , care are multa experienta pe acest forum, care stie sa argumenteze ceea ce spune. De data aceasta nu ai argumentat nimic. Ma mira!

Electron

Don't believe everything you think.

Electron

Citat din: intellectus din Octombrie 25, 2009, 05:35:23 PM
De data aceasta nu ai argumentat nimic. Ma mira!
Nu trebuie sa te mire. Am precizat ca eu consider ca ai dreptul la o sansa sa spui adevarul singur. Daca vei continua cu aceasta atitudine, maine voi aduce toate argumentele necesare. Fii sigur ca nu iau decizii fara sa ma bazez pe suficiente elemente.

e-
Don't believe everything you think.

Adrian111

#37
Iulian  Plesa... si inca acceasi clasa sincer care este probabilitatea de a fi doua persoane diferite?

Deasemenea
"Nu recunosc nimic!" subintelege faptul ca ar fi ceva de recunoscut pentru ca daca nu aveai spuneai "Nu am ce recunoaste!" sau ceva in genul asta"

P.S: Electron incearca sa verifici ip-ul cu toate ca chestia asta nu e neaparaty relevanta.

constantin.a

Nu stiu care e adevarul dar foton01 si intellectus fac aceleasi greseli de ortografie. Oare au acelasi profesor de romana?  ;D

alberteinstein

#39
OK. Recunosc! Intellectus si foton01 sunt una si aceeasi persoana. Acest lucru nu este interzis. Nu este interzis sa-ti faci mai multe conturi!

jenel

#40
Ba da esti *** :)) Vaaai. ***. Imi pare rau Adi, Electron...asta e ultimu meu post aici, am incalcat regulile, dar nu ma pot abtine :)) Ala isi face clona pe forum si inca se si cearta el cu el :)) Apologia prostiei. Am iesit.

 pentru atac la persoana, desi i s-a atras atentia sa nu se mai lege de altii

alberteinstein

Am facut treaba aceasta din cauza lui jenel, care mereu imi trimite mesaje in care ma injura ca am postat pe forum si-mi trimite mesaje unde imi spune sa nu mai intru pe forum!!!!

Adrian111

Nu stiu daca e scris sau nu in regulament, dar daca nu e ar trebuie.
Orcum chestia cu 2 conturi clone care "convorbesc" efectiv intre ele pe mine personal ma irita, si il consider ca un gest absurd si care denota lipsa de respect fata de ceilalti.
   
Deasemenea titlul "SENZATIONAL!!!" - ma enerveaza la culme, adica tu de crezi o senzatie sau ce? consideri ca este o onoare faptul ca ai 2 conturi aici?
Jenel a primit avertisment pentru cele zise.

Orcum cred ca formul aceasta este pentru discutii constructive despre stiinta, nu chestii de genul asta.

PROTON

Buna seara! Ma scuzati ca intervin! Eu urmaresc forumul acesta de mai multa vreme, ba chiar l-am recomandat si la scoala. As vrea sa va spun ceva: le-am spus tuturor ca acest forum este unul serios. Se discuta stiinta ,nu altceva. Am observat ca nu prea aveti de-a face cu "nebuni" de genul acesta, de aceea cred ca aceasta discutie o sa va cam scada numarul de cititori. Parerea mea, este sa stergeti cele doua conturi, iar respectivul, daca vrea sa mai intre pe acest forum, fara a-si bate joc, sa-si faca alt cont.

P.S. NU AM NICIUN AMESTEC IN ACEST TOPIC, VREAU DOAR SA VA AJUT!

constantin.a

Jenant foton01 alias intellectus alias einstein alias copil! Cred ca ar trebui sa prezinti niste scuze si sa nu mai faci copilarii din astea.