Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Propuneri privind introducerea unor noi arii de discutii

Creat de Dendros, Iulie 07, 2009, 02:18:47 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

RaduH

Cred ca aici se poate discuta.
Nu prea stiu cum sa ma exprim.
Cred ca sut zeci de topice in care daca s-au schimbat doua vorbe.
De acord ca trebuie sa ramana sa poata oricine redeschide discutia dar mi se pare ca ocupa inutil spatiul sectiunii si ca vezi prea greu ce se intampla la acea sectiune din cauza lor.
Nu se pot comasa de catre moderatori in ceva topice de sinteza ? Sau nu stiu cum sa spun.
Dau un exemplu :
Am deschis eu un topic despre un ardei iute indian. Nici nu mai stiu cum i-am zis. Parca No Coment.
Abia am schimbat doua vorbe cu Adi si acelea in care imi reprosa ca n-am facut un rezumat, nu tocmai despre ardeiul respectiv. Daca ceva trezeste un asa de mic interes n-ar trebui comasat ?

sumalan dorin


Salutari

In primul rand e foarte frumos noul logo al forumului  ;D,felicitari echipei care l-a realizat.Iar in al doilea rand,o mica sugestie :se poate schimba numele subforumului "discutii diverse" in noua denumirea (Cafeneaua Scientia).Nu ma intrebati de ce? ca sincer nu stiu ce raspuns sa va dau.Nu in ultimul rand  cred,ca ar fii interesant daca s-ar deschide un topic la acest subforum despre...anecdote stiintifice.Macar ne-am delacta  cu mici povestioare ;D

sumalan dorin

Salutari

Am si eu o propunere ,nu stiu cati sunt interesati de aviatie ,nu stiu daca sunt useri ai forumului pasionati de aviatie (istorie,prezent,viitor) ,stiu sigur ca in cazul ca s-ar deschide o noua arie legata de aviatie as fii interesat.Pot spune inca de pe acum care ar fii primul subiect (cum e sa sari cu parasuta) plus altele.

Daca adm considera aviatia un subiect demn de forumul Scientia atunci il rog frumos sa deschida o arie legata de aviatie.

Multumesc frumos.