Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Teoria lui foton01

Creat de foton01, Octombrie 22, 2009, 08:09:30 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

laurentiu

Eu unul mai inteleg sa spui niste aberatii,dar sa te certi cu tine insuti e ceva de genu :"deci eu am o teorie ,cred ca e adevarata ,dar tot eu o critic si ma critic pe mine ca am avut acea teorie".Oricum ,foton01 ,vad ca te duce capu,chiar daca spui si prostii ,continua sa gandesti de unul singur,si sa-i intrebi pe altii ce nu stii sau nu intelegi  ;)Bafta in continuare,dar sfatul meu este ca de acum incolo cand iti mai vine in minte vreo idee sa vii pe forum sa spui "uitati la ce m-am gandit..., am citit undeva(manual, net etc.) asta, si m-am gandit ca...,este corect? Puteti sa-mi explicati de ce e/nu e corect?multumesc!"

Electron

#46
Citat din: intellectus din Octombrie 25, 2009, 06:41:19 PM
OK. Recunosc! Intellectus si foton01 sunt una si aceeasi persoana.
Vad ca nu a trecut mult de la "nu recunosc nimic" la "recunosc". Oare esti mandru de atitudinea asta?


CitatAcest lucru nu este interzis. Nu este interzis sa-ti faci mai multe conturi!
Corect, nu este interzis.

Totusi, este o chestie foarte rusinoasa care este interzisa, si anume minciuna. Am mai dat afara un membru pentru ca a mintit cu nerusinare. Acela a fost un precedent care speram ca nu se va mai repeta.

Din partea mea, sa-ti fie rusine!

e-

PS: voi bana conturile "foton01" si "iutellectus" si IP-urile de pe care au accesat acest forum. Sa-i fie de invatatura de minte. Iar acest sir de discutii va fi inchis.


PPS: ia ghiciti cine era contul nou creat, "proton" ::)
Don't believe everything you think.

Adi

Am verificat si eu ip-urile si atat foton01, cat si intellectus, cat si proton erau una si aceeasi persoana. Mai mult, intellectus a spus la inceput ca nu  are nici o legatura cu foton01, apoi proton a spus iarasi ca nu are nici o legatura cu ei. Dar practic erau aceeasi persoana. In plus, aceasta a adus si multe idei aici pe forum, careia eu si electron si altii i-am raspuns cu rabdare foarte multe, dar de acum cred ca a invatat destul de la noi si isi poate continua studiile singur. Sunt de acord cu banarea celor trei conturi pe care a facut-o electron. Sper sa ii fie invatatura de minte domnisorului Plesa din Pitesti din clasa a opta si sa se maturizeze pe viitor.
Pagina personala: http://adrianbuzatu.ro