Ştiri:

Vă rugăm să citiţi Regulamentul de utilizare a forumului Scientia în secţiunea intitulată "Regulamentul de utilizare a forumului. CITEŞTE-L!".

Main Menu

Numere complexe scrise sub forma trigonometrica

Creat de Sigma2, Februarie 28, 2010, 01:47:04 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

b12mihai

Am sa ma ocup, mai ales ca ma ajuta sa imi recapitulez teoria pentru bacul la mate.
Fiecare are scopul lui in lumea asta nebuna.

Adi

Citat din: gothik12 din Martie 05, 2010, 06:42:10 PM
Am sa ma ocup, mai ales ca ma ajuta sa imi recapitulez teoria pentru bacul la mate.

Excelent, mersi mult.
Pagina personala: http://adrianbuzatu.ro

Sigma2

C:\Documents and Settings\Dan\My Documents\trigronometrie\2001_10_24\2001_10_24\IMG.jpg

Sigma2

C:\Documents and Settings\Dan\My Documents\trigronometrie\2001_10_24\2001_10_24\IMG.jpg

Sigma2

Numere complexe scrise sub forma trigonometrica

Sigma2

[img][C:\Documents and Settings\Dan\My Documents\trigronometrie\2001_10_24\2001_10_24\IMG.jpg/img]


Sigma2

Finish.



Daca aveti nevoie de ajutor la aceste lectii puteti conta pe mine.Tema e destul de vasta si as imparti-o cu Gothik de comun acord.

b12mihai

@Sigma2 - in momentul in care voi aranja lectiile tale si ce mai am eu de completat la ele, voi prezenta aici titlurile si imi spui daca iti place modul in care le-am aranjat.

Felicitari! Asteptam si alte lectii si sa le mai raspunzi celor care pun intrebari in legatura cu aceasta lectie aici.
Fiecare are scopul lui in lumea asta nebuna.